Antar Dağıtım Pazarlama

Antar Dağıtım Pazarlama 

Ana faaliyet konusu dağıtım, turizm ve pazarlama olan şirketimiz 14.12.2000 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Bu tarihten sonra turizm alanındaki faaliyetlerine yönelen firma, Muğla ili Dalaman bölgesinde 4 yıldızlı “DalamanAirportLykiaResort Hotel” adıyla 1 Nisan 2011 tarihinde hizmete açılmıştır.

“Dalaman Airport Likya Resort“ adıyla hizmete geçen otel 1450 m2lik zemin üzerine kurulu olup zemin+3 kat olarak inşa edilmiştir. Bünyesinde toplantı salonu, restaurantlar, fitness, otopark, tenis kortu ve 350 m2lik biri açık, biri kapalı olmak üzere 2 adet yüzme havuzu bulunduran tesisimizde 19 m2lik 174 oda bulunmaktadır.

“Göcek Lykia Resort” Otelimiz zemin+ 2 kat olarak inşa edilmiştir. Bünyesinde toplantı salonu, restaurantlar, spa ve hamam, 172 m2 açık havuza sahiptir. Göcek merkeze 500 m ve İnlice Plajına  2 km  mesafededir.Merkez ve Plaj için sınırsız shutlle servisimiz mevcuttur , Ayrıca inlice plajında ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmeti de sunulmaktadır. Göcek Lykia Resort Otelimiz 102 oda ile hizmet etmektedir. Oda Tiplerimiz arasında aile odası ve Ekonomik odalarda bulunmaktadır. 

Konaklama tesislerimizin uluslararası uçuşlara açık olan Dalaman Havalimanı’na yakın olması nedeniyle portföyümüzde Türkiye’nin ve dünyanın belli başlı havayolu şirketleri de bulunmaktadır.

Catering hizmeti de yapmakta olan şirketimiz, Dalaman Havalimanı, Dalaman Kağıt Fabrikası ile Dalaman, Göcek ve Fethiye’de faaliyet gösteren belli başlı firmalarla birlikte günde yaklaşık 1.500 kişiye catering hizmeti vermektedir.