Dalaman Lykia Resort Hotel

Dalaman Lykia Resort Hotel

     Göz alıcı neo-klasik mimarisi, muhteşem doğa manzarısı,sakin ortamı,seçkin personeli, misafirlerine sunduğu hizmet kalitesi ile lüks ve konforu bir araya getiriyor.

    Konsept olarak kısa dönem seyahat edenlere, tur organizasyonları yapan gruplara, toplantı ve seminer düzenmelek isteyen işletmelere, hafta sonu veye tatillerini ailesiyle birlikte nezih bir ortamda çeşitli aktivitelerle geçirmek isteyen misafirlere ve sağlık turizmine hizmet vermek için tasarlanan Dalaman Lykıa Resort&Spa Hotels bölgedeki yerli-yabancı konuklarına da hafta içi ve hafta sonu spa üyelikleriyle hizmet vermektedir.
    

    Dalaman Lykia Resort & Spa Hotels’in tüm odaları misafirlerine doğa ve havuz manzarası ile sakin, konforlu, sıcak bir ortamda kusursuz bir tatil geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Termal Tedavi Merkezimizde Pedi Jet, Mani Jet, Four Cup, Elektroterapi Ünitesi, Çamur Uygulama Ünitesi, Garra Rufa Doktor Balık ( Psiorasis, Sedef Hastalığı ) Tedavi Ünitesi,Balneoterapi – Termal Havuz , Underwater Masaj, Presso Terapi, Buhar banyoları, Türk hamamı, masaj ile uzun bir günün ardından rahatlayın. Masa tenisi, bilardo, futbol gibi aktivitelere katılabilirsiniz.

 
 
www.dalamanairportlykiaresorthotel.com

Adres: Dalaman Lykia Resort Hotel
Ege Mah.Kenan Evren Bulvarı Susam Sok. No:21 Dalaman/MUĞLA

 +90 252 692 1777