Göcek Lykia Resort Hotel

Göcek Lykia Resort 

Göcek Lykia Resort Otel “Işıklar Ülkesi” Lykia'nın bu güzelliklerini sizlere sunmaktadır. Otelimiz görsel olarak Lykia esintileriyle süslenmiş olup 172m2 antik Lykia mühürlü havuzu ile bunu en iyi şekilde temsil etmektedir.Havuzumuz, yemyeşil bahçe alanının ortasında bulunmaktadır. Konsept olarak kısa ve uzun dönem tatil amaçına yönelik, tur organizasyonları yapan gruplara, toplantı ve seminer düzenlemek isteyen işletmelere , hafta sonu veya tatillerini ailesiyle birlikte nezih bir ortamda çeşitli çevre aktivitelerle geçirmek isteyen misafirlere hizmet vermek için tasarlanan Göcek Lykia Resort otelimiz yerli-yabancı konuklarına 2008 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Göcek Lykia Resort” Otelimiz zemin+ 2 kat olarak inşa edilmiştir. Bünyesinde toplantı salonu, restaurantlar, spa ve hamam, 172 m2 açık havuza sahiptir. Göcek merkeze 500 m ve İnlice Plajına  2 km  mesafededir.Merkez ve Plaj için sınırsız shutlle servisimiz mevcuttur , Ayrıca inlice plajında ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmeti de sunulmaktadır. Göcek Lykia Resort Otelimiz 102 oda ile hizmet etmektedir. Oda Tiplerimiz arasında aile odası ve Ekonomik odalarda bulunmaktadır. 

Konaklama tesislerimizin uluslararası uçuşlara açık olan Dalaman Havalimanı’na yakın olması nedeniyle portföyümüzde Türkiye’nin ve dünyanın belli başlı havayolu şirketleri de bulunmaktadır.