Makri Gemicilik

MAKRI GEMİCİLİK

Makri gemicilik olarak iyi ve kaliteli  bir Deniz ulaşım hizmeti sağlamakla beraber geliş ve gidişlerde yerli ve yabancı misafirlerimize konforlu ve güveli bir ulaşım sağlamaktır.


Tam donanımlı katamaran tipi hızlı yolcu gemilerimiz , tecrübeli gemi personelimiz ile ;Fethiye – Rodos , Rodos – Fethiye     arasında karşılıklı olarak hizmet vermekteyiz.


Tüm gemilerimiz Uluslararası Güvenlik Yönetimi kodu altında işletilmektedir.


Gemilerimiz vermiş olduğu hizmetin kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla ulusal ve uluslararası yönetim standartlarını bünyesinde kurmuş ve uygulamaktadır. Uluslararası Gemi Güvenliği Yönetimi (International Ship Safety Management – ISM) çalışmaları özellikle gemiler için geliştirilmiş bir güvenlik ve kalite yönetim sistemidir. Geminin seyir sırasında sahip olması gereken özellikler, geminin denize açılması, teknik donanımı, can ve mal güvenliği ile çevrenin korunması vb. hususlar bu standartlarla belirlenmiştir.


ISM’nin yürürlüğe girmesiyle uluslararası gemi işleten kuruluşlar, Şirket için Uygunluk Belgesi (DOC) gemiler için Güvenli Yönetim Sertifikası (SMC) almak zorundadırlar. Şirketimiz DOC sertifikalı , gemilerimizin tamamı ISSC ve SMC sertifikalıdır.Hizmetlerimizi turizm , denizcilik ve deniz yolu yolcu taşımacılığının tüm gereksinim , ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda  , Uluslararası ve Ulusal Mevzuat ve denizcilik standartları ve kuralları ile tam uyumlu olarak , en güvenli verimli ve uygun maliyetli çevre dostu bir şekilde hizmet sunmaktır.

Sıfır kaza , sıfır kayıp , çevreye ve deniz kirliliğine zarar vermemek şirketimizce  taahhüt edilmiştir.


Şirketimiz bünyesindeki sahibi olduğumuz Sea Star Makri , Sea Star Rhodes , Sea Star Tilos , Sea Star Lindos isimli yüksek hızlı yolcu gemilerimiz ile yolcu taşımacılığının yanı sıra  Grup bünyesindeki A Grubu Seyahat Acentamız olan Tilos Travel ile koordineli olarak Seyahat Planlanınız içinde hizmet vermekteyiz.


Makri Gemiclik olarak hizmet verdiğimiz gemilerimiz için;

Yunanistan Merkezli Makri Travel ve Bulgaristan Merkezli Royal Capital şirketlerimiz ile de koordineli olarak hizmet vermekteyiz.

Argrup Şirketler grubunun şirketler vizyonunda müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet politikasından taviz vermeden hizmetlerimize devam etmekteyiz.  

 

+90 252 614 34 34

Karagözler Mah. Fevzi Çakmak Cad.No: 35/B Fethiye | MUĞLA | TR | 48300