Makri Travel

Makri Travel


Makri Travel, 2018 yılında kurulan ve merkezi Yunanistan'da bulunan küresel bir konuma sahip Seyahat ve Destinasyon Yönetim Şirketidir. Makri Travel, seyahat endüstrisindeki etkinliği artırmak için müşteri merkezli çözümler sunmaya odaklanmaktadır. Başlangıçtan bu yana Makri Travel, ulusal alaka düzeyindeki projelerde, en gelişmiş konseptleri müşterilerin benzersiz ortamlarına çevirebilme kabiliyeti sayesinde önemli bir rol üstlenmiştir ve müşterilerimizin misyonlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için güçlü bir küresel uzman ağına sahiptir.


Makri Travel, birinci sınıf çözümler ve hizmetler sunarak, bölgenin hızla büyüyen seyahat ve turizm endüstrisini desteklemek için net bir vizyonla kurulmuştur. Farklı müşteri odaklılığı sağlayan, iyi deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekiple; Bölgede seyahat ve turizm çözümlerinde lider tedarikçi olmayı ve sürekli büyüyen pazarın ön saflarında yer almayı hedeflemektedir. Uyumluluk ve mükemmellik arayışı ile Makri Travel, Rodos'ta müşterilerin en çok tercih ettiği seyahat ortağı olmak için çalışmaktadır.

 

En iyi tatil modelini sunmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Misafirlerimize Feribot Biletleri, Araba Kiralama (2018 model 50 araç filomuzla), Uçuşlar, Konaklama, Transferler, Geziler (özellikle Fethiye gezisi), Gidiş-dönüş geziler ve VIP hizmetleri sunuyoruz.